Lampa na manikúru a pedikúru SUN 1 je originální lampa speciálně navržená pro manikúru. Je vyrobena z kvalitních materiálů a má promyšlený design, který zajišťuje pohodlné používání a vysokou účinnost. Tento model je naprosto bezpečný při používání a nemá žádný negativní vliv na pokožku a zrak.
Originální lampa SUN 1 má výkon 48 W a je vybavena UV/LED diodami širokého spektra, zajišťuje rychlé a rovnoměrné sušení gel-laku, gelu a dalších materiálů. Lampa SUN 1 má praktický časovač, snímač pohybu a odnímatelné dno na magnety, praktický časovač a režim nízké spotřeby.
Tento model je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších na trhu a jeho kvalita a snadné použití ospravedlňují jeho oblibu mezi profesionály a milovníky manikúry. Je vhodný pro domácí i profesionální použití.
Výrobcem lampy SUN 1 je společnost SUNUV, která již mnoho let vyrábí profesionální vybavení pro nehtové mistry. Všechny výrobky jsou certifikovány, takže si můžete být jisti kvalitou a originalitou.
Vlastnosti:
| Výrobce: | SUN UV |
| Země výrobce | Čína |
| Napájení | 48W |
| Typ lampy | UV/LED |
| Časovač | 5, 30, 60 s |
| Účel | Gelový lak, gel, akrygel |
| Dotykový spínač zapnutý | Ano |
| Spodní část | Vyjímatelné/kovové |
| Počet diod | 30ks |
| Barva | Bílá |
| Displej | Ne |
| Rozměry | 150*190*85 mm |
| Délka napájecího kabelu | 150 cm |
| Funkce paměti časovače | Ano |
Objednávky doručujeme po celé ČR a EU.
Podmínky dodání objednávek z našeho obchodu závisí na dostupnosti zboží na skladě. Pokud je v době zadání objednávky veškeré vybrané zboží dostupné, pak objednávku doručíme do 1-3 dnů v závislosti na odlehlosti vašeho města či regionu. Pokud objednaný produkt není skladem, může být maximální doba dodání objednávky až 2 týdny. Snažíme se ale doručovat objednávky zákazníkům co nejrychleji a 90 % zákaznických objednávek je expedováno během prvních 3 dnů.
Platební metody
- Hotovost / bankovní kartou
- Platba při doručení
- Online platba kartou
- Bankovní převod
Převodem na bankovní účet — Platbu odešlete předem na bankovní účet.
Číslo bankovního účtu: 7415533003/5500
Variabilní symbol: číslo objednávky
Pro mezinárodní platby IBAN CZ4555000000007415533003
SWIFT RZBCCZPP
Způsoby doručení
- Zásilkovna (do pobočky)
- Zásilkovna (na adrese)
- Balíkovna (do pobočky)
- Balíkovna (na adrese)
- Vyzvednutí v internetovém obchodě
- Doručení kurýrem po městě
- Mezinárodní doprava
Důležité: Při volbě osobního odběru vyčkejte na oznámení o připravenosti objednávky.
Pro zboží se dostavujte až po obdržení potvrzení!
Při objednávce zboží nad 2000 Kč je doprava ZDARMA! (jen v ČR)
Podrobné podmínky doručení a platby naleznete na stránkách Doprava a Platba.
- Doručení Balíkovna
- Doručení na adresu
- Kurýrem po městě: 150 Kč
- Osobní odběr - Praha 8
- Mezinárodní doprava
- Bankovní převod
- Dobírka
- Platba online (Visa/MasterCard)
- 100% originální výrobek