Popis
Originální lampa na manikúru a pedikúru SUN 2C s různobarevnými silikonovými překryvy zajišťuje rychlé a bezpečné sušení nehtů. Tato lampa je nejen funkční, ale také stylová, skvěle doplní interiér vašeho kosmetického salonu a ve vašich klientech vzbudí pozitivní emoce.
Tato lampa je ideálním nástrojem díky svému praktickému designu. Snadno se čistí od materiálů, které používají nehtoví technici.
UV lampy SUN jsou určeny k polymerizaci všech gelů a gel laků. Každý prvek tohoto výrobku byl promyšlen do posledního detailu. Zvláštní pozornost si zaslouží tlačítka časovače, která jsou umístěna tak, aby bylo pro technika pohodlné lampu zapínat a vypínat. Tuto lampu lze používat jak v domácnosti, tak v profesionálních salonech. Díky svým výkonným schopnostem je připravena zvládnout jakýkoli úkol.
Výrobce uvádí, že tato lampa vydrží svítit přibližně 50 000 hodin. Užijte si rychlé a účinné vytvrzování jakýchkoli aktivních materiálů s lampou SUN 2C, která bude vaším spolehlivým partnerem při vytváření krásné manikúry.
SUNUV je výrobce, který již mnoho let vyrábí profesionální vybavení pro nehtové mistry. Všechny výrobky jsou certifikovány, takže si můžete být jisti kvalitou a originalitou.
Vlastnosti:
| Výrobce: | SUN UV |
| Země výroby | Čína |
| Napájení | 48W |
| Typ lampy | UV/LED |
| Časovač | 10, 30, 60, 99 s |
| Účel | Gelový lak, gel, akrylový gel |
| Aktivace dotykem | Ano |
| Spodní část | Odnímatelný/kovový |
| Počet diod | 33ks |
| Barva | Bílá |
| Displej | Ne |
| Rozměry | 200*170*100 mm |
| Délka napájecího kabelu | 150 cm |
| Funkce zapamatování časovače | Ne |
| Gumová čepice | Bílá, Šedá, Růžová |
Charakteristiky
Pro tento produkt nejsou žádné recenze, buďte první, kdo zanechá recenzi.
Informace
Objednávky doručujeme po celé ČR a EU.
Podmínky dodání objednávek z našeho obchodu závisí na dostupnosti zboží na skladě. Pokud je v době zadání objednávky veškeré vybrané zboží dostupné, pak objednávku doručíme do 1-3 dnů v závislosti na odlehlosti vašeho města či regionu. Pokud objednaný produkt není skladem, může být maximální doba dodání objednávky až 2 týdny. Snažíme se ale doručovat objednávky zákazníkům co nejrychleji a 90 % zákaznických objednávek je expedováno během prvních 3 dnů.
Platební metody
- Hotovost / bankovní kartou
- Platba při doručení
- Online platba kartou
- Bankovní převod
Převodem na bankovní účet — Platbu odešlete předem na bankovní účet.
Číslo bankovního účtu: 7415533003/5500
Variabilní symbol: číslo objednávky
Pro mezinárodní platby IBAN CZ4555000000007415533003
SWIFT RZBCCZPP
Způsoby doručení
- Zásilkovna (do pobočky)
- Zásilkovna (na adrese)
- Balíkovna (do pobočky)
- Balíkovna (na adrese)
- PPL (do pobočky)
- PPL (na adrese)
- Vyzvednutí v internetovém obchodě
- Doručení kurýrem po městě
- Mezinárodní doprava
Důležité: Při volbě osobního odběru vyčkejte na oznámení o připravenosti objednávky.
Pro zboží se dostavujte až po obdržení potvrzení!
Při objednávce zboží nad 2000 Kč je doprava ZDARMA! (jen v ČR)
Podrobné podmínky doručení a platby naleznete na stránkách Doprava a Platba.
- Doručení Balíkovna
- Doručení PPL
- Doručení na adresu
- Kurýrem po městě: 150 Kč
- Osobní odběr - Praha 8
- Mezinárodní doprava
- Bankovní převod
- Dobírka
- Platba online (Visa/MasterCard)
- 100% originální výrobek