Popis
Manikúrní lampa SUN 7 - díky možnosti autonomního provozu na baterie nebude proces sušení nehtů při manikúře a pedikúře přerušen ani v případě výpadku proudu.
Po instalaci volitelné dobíjecí baterie bude lampa schopna pracovat v autonomním režimu bez dobíjení po dobu 3 hodin.
Lampa SUN 7 má jedinečný stylový design. Spodní část není odnímatelná, proto se doporučuje používat tento model pouze pro manikúru.
Lampa vydrží náročné každodenní používání a vydrží až 50 000 hodin, což je důležité zejména při práci v kosmetických salonech. Je vhodná pro domácí použití díky svým kompaktním rozměrům a snadnému použití, stejně jako pro profesionální použití v kosmetických salonech.
Lampa SUN 7 suší všechny typy laků a gelů na nehty. Vysoce kvalitní sušení zajišťují moderní diody se širokým spektrem, pracující v UV-ledovém rozsahu. To zaručuje účinné a rychlé sušení gelových laků a gelů jakékoli hustoty.
Všechny výrobky jsou certifikovány, takže si můžete být jisti kvalitou a originalitou.
UPOZORNĚNÍ: Lampa je dodávána bez baterie. Baterii je nutné zakoupit zvlášť!
Vlastnosti:
| Výrobce: | SUN UV. |
| Země výroby | Čína |
| Napájení | 48W |
| Typ lampy | UV/LED |
| Časovač | 10, 30, 60, 99 s |
| Účel | Gelový lak, gel, akrylový gel |
| Aktivace dotykem | Ano |
| Spodní část | Neodnímatelný |
| Počet diod | 30ks |
| Barva | Bílá |
| Displej | Ano |
| Rozměry | 212*211*97 mm |
| Délka napájecího kabelu | 150 cm |
| Funkce zapamatování časovače | Ano |
| Ochrana Smart 2.0 | Ano |
Charakteristiky
Informace
Objednávky doručujeme po celé ČR a EU.
Podmínky dodání objednávek z našeho obchodu závisí na dostupnosti zboží na skladě. Pokud je v době zadání objednávky veškeré vybrané zboží dostupné, pak objednávku doručíme do 1-3 dnů v závislosti na odlehlosti vašeho města či regionu. Pokud objednaný produkt není skladem, může být maximální doba dodání objednávky až 2 týdny. Snažíme se ale doručovat objednávky zákazníkům co nejrychleji a 90 % zákaznických objednávek je expedováno během prvních 3 dnů.
Platební metody
- Hotovost / bankovní kartou
- Platba při doručení
- Online platba kartou
- Bankovní převod
Převodem na bankovní účet — Platbu odešlete předem na bankovní účet.
Číslo bankovního účtu: 7415533003/5500
Variabilní symbol: číslo objednávky
Pro mezinárodní platby IBAN CZ4555000000007415533003
SWIFT RZBCCZPP
Způsoby doručení
- Zásilkovna (do pobočky)
- Zásilkovna (na adrese)
- Balíkovna (do pobočky)
- Balíkovna (na adrese)
- PPL (do pobočky)
- PPL (na adrese)
- Vyzvednutí v internetovém obchodě
- Doručení kurýrem po městě
- Mezinárodní doprava
Důležité: Při volbě osobního odběru vyčkejte na oznámení o připravenosti objednávky.
Pro zboží se dostavujte až po obdržení potvrzení!
Při objednávce zboží nad 2000 Kč je doprava ZDARMA! (jen v ČR)
Podrobné podmínky doručení a platby naleznete na stránkách Doprava a Platba.
- Doručení Balíkovna
- Doručení PPL
- Doručení na adresu
- Kurýrem po městě: 150 Kč
- Osobní odběr - Praha 8
- Mezinárodní doprava
- Bankovní převod
- Dobírka
- Platba online (Visa/MasterCard)
- 100% originální výrobek